Haul : Gadżety - wielki minus dla DHL!

Mały Haul zakupowy! - już od roku mierzyłem się z zakupem iPhone'a, wreszcie postanowiłem, że spełnię swoje marzenia :)

Przy okazji zakupu telefonu wyskoczyła mi na stronie reklama konkurencyjnego sklepu, który miał w swojej ofercie najnowsze tablety Samsunga. Stwierdziłem, że czemu nie? - może warto zaopatrzyć się również w nowy tablet.
Obie paczki dotarły do mnie dziś, o 10:00 przesyłka od Apple, natomiast o 16:00 z Media "Respect" - chciałbym wam teraz zestawić porównanie stanu przesyłek, tuż po odpakowaniu :

Widzicie różnicę? - bo ja widzę sporą - iPhone był zafoliowany, obłożony bąbelkami i czterema kopertami. Natomiast tablet Samsunga "wylewał się" z opakowania! - ręce opadły mi na tyle, że bałem się fotografować zawartość opakowania przesyłki z Media "Respect". Oczywiście po otwarciu pudełka wysypał się z niego piach i trociny! - ja nie wiem, czy kurierzy grali tym towarem w piłkę nożną? - to nie mundial, to praca!
 Wiem, że mógłbym złożyć solidną reklamację, ale po zdjęciu foli zabezpieczających okazało się, że sam tablet nie nosił żadnych śladów zniszczeń, jedynie był ubrudzony. Tak czy siak, stawiam DHL'owi solidnego minusa!

Paczki sam nie odbierałem, kurier był młody, więc nie było sensu robić mu na koniec dnia afer. Zważając na to, że przesyłka została uszkodzona w transporcie z Warszawy, on tylko odbierał z bazy DHL'u oddalonej o 30km od mojego domu.

Share this:

CONVERSATION

5 komentarze:

 1. Mogę wyjaśnić Ci to w prosty sposób - sprzęt Apple jest powszechnie szanowany, ponieważ Samsung może im najwyżej lizać buty. Mogłeś kupić iPada, te tablety Samsunga są ultrawadliwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że ten tablet przetrwa choćby rok :)

   Usuń
 2. I jedna prośba - pisze się "iPhone", nie "Iphone"...

  OdpowiedzUsuń
 3. Popatrz dobrze Charlie wszystko dobrze napisał . :)

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga