Blogi i kanały na YouTube warte uwagi - cz. I


Zestawienie pierwszej części moich ulubionych blogerów i vlogerów!


Agnieszka i Dominik

Moja niewątpliwie ulubiona para z YouTube! - Agnieszka i Dominik prowadzą swoje kanały, mieszkają w Dublinie. Zarażają uśmiechem, a także pozytywną energią na cały dzień! - znaleźć ich możecie pod tymi linkami :
Marek i Dorotka

Dzień bez Mańków, to ewidentnie dzień stracony! - już od roku śledzę ich poczynania, każdego dnia zasiadam przed vlogiem i sprawdzam co tam u nich nowego. Maniek i Dorotka to rodzice dwóch wspaniałych szkrabów Maksia i Gabrysia - mieszkają w Anglii, a ich wspólnym zainteresowaniem są podróże. Dzięki ich kanałowi na YouTube mamy szansę "odwiedzić" wiele wspaniałych miejsc!Karolina

Karolina Gołębiewska znana z kanałów : Stylizacje, Stylizacje2, hejlobuzy.
Jedna z najpopularniejszych Polskich YouTube'rek - dla młodych dziewcząt, niekiedy wyrocznia dobrego smaku, oraz najnowszych trendów w świecie mody, a także kosmetyków.
Mnie osobiście na jej kanałach zawsze interesowały ciekawe vlogi.Ewa - "Red Lipstick Monster"

Szalona, wesoła! - uczy ludzi na co zwracać uwagę decydując się na piercing. Robienie "kreski" na oku jest w stanie wykonywać nawet z zamkniętymi oczami - ma to opanowane do perfekcji. Podpora wszystkich wizażystów i piercerów w Polsce. Konieczny "Must Have" w subskrypcjach!
Share this:

CONVERSATION

7 komentarze:

 1. Ewa z RLM to jeden z moich ulubionych kanałów. Dla mnie może mówić o niczym, ale i tak będę ją oglądać, bo zaraża optymizmem. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda! - ponadto głos Ewy niezwykle uspokaja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham oglądac Karoline i Darka !! :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek to raczej maxi sympatyczna dziewczyna z mega talentem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam RLM, naprawdę można się od niej wieele nauczyć i dowiedzieć, a jej pozytywna energia aż czyni dzień lepszym :D Karolina też jest cudowną osobą, niesamowicie wrażliwą i uroczą, tak jak czasem mówi- księżniczką ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Przereklamowane i nic nie wnoszace...

  OdpowiedzUsuń
 7. Oglądam Ewę i Karolinę chyba najczęściej, resztę również :)

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga