#1 - Prezent Gwiazdkowy - ( sweter męski - renifery )

#1 - Prezent Gwiazdkowy - ( sweter męski - renifery )Witajcie! - jak wiadomo święta już się zbliżają wielkimi krokami! - jestem osobą, która lubi mieć wszystko rozplanowane wcześniej, dlatego też zawsze zaczynam przygotowania do świąt od Listopada. Drodzy, zapewne wiecie jak w Grudniu pieniądze lubią łatwo uciekać z portfela? - nie lubię tego uczucia, zatem postanowiłem rozplanować sobie wydatki równomiernie - prezenty (Listopad) - potrawy, zakupy (II połowa Grudnia) - dzięki temu oszczędzam pieniądze, a przy okazji i czas. W tym roku z powodu ograniczonego czasu wyruszam na sklepy dopiero w przyszłym tygodniu. Cele mam już obrane min. H&M, Aromatella, Apart - są to dosyć sprawdzone opcje, które chętnie wykorzystuję każdego roku.

Dziś chciałbym wam zaproponować nową serię pt. "Prezent Gwiazdkowy" - wpisów w tej serii pojawi się sporo. Będziecie mogli znaleźć inspirację na prezenty dla wszystkich domowników i nie tylko!

Pierwszą propozycją jest Świąteczny Sweter - urzekł mnie od razu, jest po prostu uroczy! - cena nie przeraża, jedyne - 85,90! - znaleźć go możecie na stronie - www.swetryswiateczne.pl - Polecam!

Share this:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Archiwum bloga