PannaJoanna - [WYWIAD]

PannaJoanna - to jedna z najbardziej znanych vlogerek w Polsce, swoje filmiki zamieszcza na portalu YouTube od 2010 roku. Subskrybowana jest przez 42.216 tyś osób, a jej filmy zostały wyświetlone ponad 6,5 mln razy. - na kanale możemy odnaleźć poradniki kosmetyczne, recenzje kosmetyków, stroje dnia - czyli wszystko co może zaciekawić kobiety.

Zapraszam Was serdecznie na wywiad z Panną Joanną !Charlie Malcolm – jak dużą rolę w Twoim życiu odgrywa YouTube?
PannaJoanna – Bardzo dużą, powiedziałabym nawet, że kluczową. Obecnie moje życie kręci się wokół działalności na YT. Nie jest tak, że nagrywanie filmików to hobby, które uprawiam od czasu do czasu, to pierwsza rzecz, o której myślę rano i ostatnia, o której myślę przed zaśnięciem :).

Charlie Malcolm – Gdybyś mogła opisać się w trzech słowach, to jakich słów byś użyła?
PannaJoanna – Zorganizowana, sumienna, radosna. 

Charlie Malcolm – Czy YouTube sprawił, że stałaś się rozpoznawalną osobą?
PannaJoanna – Są osoby, które rozpoznają mnie na ulicy, to bardzo miłe, zwłaszcza jeśli podchodzą, witają się i mówią jakieś miłe słówko :). Nie powiedziałabym jednak, że jest to jakaś wyjątkowo duża rozpoznawalność, ale ja akurat się z tego cieszę.

Charlie Malcolm – Co w życiu sprawa Ci największą przyjemność?
PannaJoanna – Czy to będzie podejrzane jak powiem, że YT :)? W sumie tak jest. Jak wspomniałam wcześniej, YT zajmuje znaczną część mojego życia i jednocześnie przynosi mi ogromną radość. Jest też kilka innych rzeczy, na przykład spędzanie czasu z najbliższymi, to chyba jednak największa przyjemność. 

Charlie Malcolm – Czy możesz nam zdradzić jakie masz plany związane YouTube na ten rok? – jakieś nowe serie?
PannaJoanna – Nie zdradzę. Planów jest sporo, ale nie będę zapeszać, bo są dość duże. Najpierw jednak postaram się zawalczyć o tytuł magistra, a potem będę realizować to co wymyśliłam :). 

Charlie Malcolm – Jakie masz rady dla początkujących vlogerek/vlogerów?
PannaJoanna – Pierwsza i najważniejsza zasada to być sobą. Druga, hmm... bardzo często dostaję wiadomości w stylu: „chciałabym/chciałabym nagrywać vloga, nie mam pomysłu o czym, pomożesz?”. Nie, w takiej sytuacji nie mogę pomóc. Moim zdaniem powinno być tak, że jeśli masz jakąś pasję, kochasz coś robić, znasz się na czymś i chcesz się podzielić swoją wiedzą z innymi – zakładasz vloga. Nigdy odwrotnie. Wymuszone vlogi nigdy się nie sprawdzą w pewnym momencie zabraknie pasji, pomysłów i nic z tego nie zostanie.  Otatnia rada: jeśli czegoś bardzo, bardzo chcesz – spróbuj. Życie jest tylko jedno. 

Charlie Malcolm – Jesteś uodporniona na pojawiających się w Internecie hejterów? 
PannaJoanna – Jestem. Nie przejmuję się hejtami, chociaż kiedyś miałam to w zwyczaju. Po pewnym czasie jednak człowiek uodparnia się, może obojętnieje. Anonimowa osoba, która używa vlogerki jako chłopca do bicia, na którego może przelać swe frustracje, nie jest godna uwagi i szargania własnych nerwów. 

Charlie Malcolm – Jesteś osobą tolerancyjną? 
PannaJoanna – Tak. 

Charlie Malcolm – Gdybyś miała możliwość, aby cofnąć czas i zmienić coś w swoim życiu, to zrobiłabyś to? 

PannaJoanna – Absolutnie nie. Uważam, że każde zdarzenie dzieje się po coś i ma jakiś sens. Nawet jeśli są to błędy, potknięcia, coś co w danej chwili uważamy za życiową tragedię i  porażkę, to w dalszej perspektywie może przynieść całkiem odwrotne rezultaty.  


Kanał Asi na YouTube

_____________________________________________________

Charlie Malcolm

Share this:

CONVERSATION

3 komentarze:

 1. Super wywiad, uwielbiam Asię. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super wywiad. :) Uwielbiam Asię!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wywiad! :)
  Dowiedziałam się trochę o Asi ^^

  OdpowiedzUsuń

Archiwum bloga